Medewerkers bureau

 

 

 

Directie

 

Jan de Grauw

jdegrauw@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________

Beleidsmedewerker / Voorzitter Toelaatbaarheid

 

Carolijn van Antwerpen

cvanantwerpen@ppodelflanden.nl

 

________________________________________________________________________

Management assistenten 

 

Astrid van Cooten                                       Annemiek den Os

avancooten@ppodelflanden.nl                      adenos@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________

Lokaal ondersteuningsadviseurs (LOA)

 

 Marina Pool

 mpool@ppodelflanden.nl  

 

Sanne Vleeming                                         Maarten Pronk

svleeming@ppodelflanden.nl                       mpronk@ppodelflanden.nl 

 

Laura Roos                                                Wim ten Brink

lroos@ppodelflanden.nl                              wtenbrink@ppodelflanden.nl 

 

Merve Özdemir

mozdemir@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________

Ambulante ondersteuners / preventieve ondersteuners (AO /Prevo)

 

Marlene Bavelaar                                        Christa Bloemert

mbavelaar@ppodelflanden.nl                       cbloemert@ppodelflanden.nl 

 

Jet Gazan                                                   Imke van Gent

jgazan@ppodelflanden.nl                             ivangent@ppodelflanden.nl 

 

Arjan Hoogerbrugge                                    Olga Kuijpers

ahoogerbrugge@ppodelflanden.nl                 okuijpers@ppodelflanden.nl 

 

Liesbeth Loomans                                       Corine Segers

lloomans@ppodelflanden.nl                          csegers@ppodelflanden.nl 

                                       

Ingrid Walraven                                          Sjoerd Neggers

iwalraven@ppodelflanden.nl                         sneggers@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________ 

Controller (aanwezig op de woensdagen)

Michel Bravenboer

mbravenboer@ppodelflanden.nl