Medewerkers bureau

 

 

 

Directie

 

Jan de Grauw

jdegrauw@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________

Beleidsmedewerker / Voorzitter Toelaatbaarheid

 

Carolijn van Antwerpen

cvanantwerpen@ppodelflanden.nl

 

________________________________________________________________________

Management assistenten 

 

Astrid van Cooten                                       Annemiek den Os

avancooten@ppodelflanden.nl                      adenos@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________

Lokaal ondersteuningsadvieseurs (LOA)

 

Erna Gerts                                                 Mirjam Heemskerk

egerts@ppodelflanden.nl                             mheemskerk@ppodelflanden.nl 

 

 

Sanne Vleeming                                         Maarten Pronk

svleeming@ppodelflanden.nl                       mpronk@ppodelflanden.nl 

 

Laura Roos                                                Wim ten Brink

lroos@ppodelflanden.nl                              wtenbrink@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________

Ambulante begeleiders / preventieve ondersteuners

 

Marlene Bavelaar                                        Christa Bloemert

mbavelaar@ppodelflanden.nl                       cbloemert@ppodelflanden.nl 

 

Jet Gazan                                                   Imke van Gent

jgazan@ppodelflanden.nl                             ivangent@ppodelflanden.nl 

 

Arjan Hoogerbrugge                                    Olga Kuijpers

ahoogerbrugge@ppodelflanden.nl                 okuijpers@ppodelflanden.nl 

 

Liesbeth Loomans                                       Corine Seegers

lloomans@ppodelflanden.nl                          cseegers@ppodelflanden.nl 

 

Kees Spoelstra                                            Ingrid Walraven

kspoelstra@ppodelflanden.nl                        iwalraven@ppodelflanden.nl 

 

__________________________________________________________________________ 

Controller (aanwezig op de woensdagen)

Michel Bravenboer

mbravenboer@ppodelflanden.nl